WRC - Ostberg ven, Lefebvre namesto njega - Avtomanija
Ostberg ven, Lefebvre namesto njega
WRC
Sledi nam na
  
Deli zgodbo na
09.09.2015 12:57

Trčenje na popisu za Ostberga in Anderssona je vseeno pustilo posledice.

Artur Švarc

Čeprav je bilo sprva rečeno drugače in je posadka nadaljevala s podpisom, pa so bile bolečine po trčenju prehude. 

"Imam dve nalomljeni rebri, pa tudi Jonas (Andersson) ni v redu. Bili smo pri zdravniku FIA in štart ni mogoče. Vesel sem, da je varnostna kletka v avtomobilu opravila svoje delo."

Zdaj bo Citroen po hitrem postopku Ostberga zamenjal za Lefebvreja in sovoznika Prevota, ki bi po prveotnem načrtu po popisu morala leteti nazaj v Evropo.

"Žal mi je za Madsa in ekipo, a zame je zdaj to izjemna priložnost. Fantastično! Lahko bom dirkal z DS 3 WRC prvič na makadamu, a čaka me veliko dela z inženirji pri pripravi avtomobila."

Ekipa zdaj hiti, da bi pripravila avto za Francoza, zamenjati morajo tudi nalepke na avtomobilu in sedeže. Shakedown se začne že danes zvečer po našem času.

Za dodajanje komentarjev morate biti prijavljeni.
© Copyright 1999-2026 Avtomanija