Konec tedna je v Lučinah potekala že 16. Gorsko-hitrostna dirka.
Aljoša Novak in Matej Čar sta z Mitsubishi Lancerjem EVO IX nastopila na makadamskem reliju San Marino, a morala zaradi tehnične okvare predčasno odstopiti. Na makadam pri naših zahodnih sosedih slovenska posadka spet odhaja septembra.
Rally Železniki
1. julij 2017
Za las in desetinke
Rok Turk je z drugim mestom skupno dobil rally v slovenski konkurenci, le dve desetinki pa sta mu zmanjkali do zmagovalca Slovaka Vlastimila Majerčaka.
V Železnikih vodi Majerčak, Turk tik za njim
Na reliju za državno prvenstvo v Železnikih je za dirkači polovica dirke.
GHD Gorjanci
18. junij 2017
Liber zmagal na Gorjancih
Svojo tretjo zmago na Gorjancih si je danes privozil Italijan Federico Liber, najboljši slovenec je bil Bubnič na 12. mestu.
Rally Velenje - OPV Šport
30. maj 2017
OPV Šport do zmage in drugega mesta na rallyju Velenje
Ceremonialni štart s Titovega trga v Velenju je bil minuli petek uvod v že tradicionalni rally Velenje, ki je letos doživel že 32. ponovitev.
Rally Velenje
Prezgoden konec rallyja Velenje za Denisa Mrevljeta
Letošnji drugi rally za državno prvenstvo se za posadko AMD Nova Gorica s Peugeotom 208 R2 ekipe OPV Racing Cars vsekakor ni začel ter obenem tudi ni končal po zastavljenemu načrtu.
27. maj 2017
Turk zmagal v Velenju
Rok Turk je dobil rally v Velenju, po desetih hitrostnih preizkušnjah je za 25 sekund ugnal Nemca Hermanna Gassnerja, tretji je bil Italijan Claudio De Cecco.
Rally Adriatico
16. maj 2017
Aljoša Novak do odstopa drugi
Aljoša Novak in Matej Čar sta na reliju italijanskega državnega prvenstva odstopila, potem ko sta po prvem dnevu dirkanja na makadamskih cestah držala odlično drugo mesto.
15. maj 2017
Alen Draganovič navdušil s tovornjakom
Alen Draganovič je z odliko sklenil uvodni dirkaški konec tedna FIA evropskega prvenstva v dirkah s tovornjaki. Na četrti dirki na stezi Red Bull Ring pri Spielbergu je osvojil kar šesto mesto skupno in celo zmagal v razvrstitvi zasebnikov.
11. maj 2017
Evropske dirke s tovornjaki prvič tudi z udeležbo Slovencev
Ta konec tedna se bo na avstrijskem dirkališču Red Bull Ring začela nova sezona FIA evropskega prvenstva v dirkah s tovornjaki.
22. april 2017
Odličen začetek Roka Turka na rallyju Vipavska dolina
S superspecialom v centru Ajdovščine se je pred velikim številom gledalcev in v odličnem vzdušju v petek zvečer začel 7. rally Vipavska dolina.
10. april 2017
Aljoša Novak na makadamu pokazal Italijanom zobe
Aljoša Novak in Matej Čar sta z odliko opravila s prvim relijem letošnjega italijanskega makadamskega državnega prvenstva. Na reliju Coppa Liburna sta bila druga v razredu N4.
WRC Mehika
11. marec 2017
Meeke še vedno pred Ogierom
Kris Meeke s Citroenom vodi po drugem dnevu relija po Mehiki.
8. marec 2017
Aljoša Novak drugi v Italiji
Aljoša Novak in njegov sovoznik Matej Čar sta nadvse uspešno odpeljala prvi reli sezone 2017, testirala novi dirkalnik Mitsubishi Lancer EVO9 in se ogrevala pred nadaljevanjem sezone na italijanskem makadamu. Slovenska posadka je nastopila na kratkem makadamskem reliju Valteberina pri Arezzu.
6. marec 2017
Rok Turk s Peugeotom 208 T16 odlično začel sezono
Po zavitih ter ozkih cestah v okolici Kumrovca na Hrvaškem se je minuli vikend začela nova sezona za Roka Turka in ekipo OPV Racing Cars.
12. december 2016
Naslov prvaka centralno evropske cone za Turka in Nartnikovo
Na športnem regionalnem kongresu mednarodne avtomobilistične zveze FIA v Bratislavi so v prijetnem vzdušju na gala prireditvi podelili pokale najboljšim v letošnji sezoni prvenstva centralno evropske cone.
28. november 2016
Avtomobilist leta je Aleks Humar
Aleks Humar, državni prvak Slovenije v reliju, je s strani nacionalne zveze za avtošport AŠ2005 prejel priznanje Avtomobilist leta.
25. november 2016
Ogier je testiral tudi Toyoto
Svetovni prvak in brezdomec Sebastien Ogier je v sredo v Španiji preizkusil tudi Toyotinega Yarisa WRC.
30. oktober 2016
Turk po preobratu do zmage
Na rallyu v Idriji, zadnji preizkušnji letošnjega državnega prvenstva, je zmagal Rok Turk.