Na naši spletni strani uporabljamo piškotke, s katerimi izboljšujemo vašo uporabniško izkušnjo in vam zagotavljamo ustrezne vsebine in oglaševanje. Z nadaljno uporabo naše spletne strani se s tem strinjate.

Razumem...
Slosport
GHD10.08.2018
Čas je za GHD Lučine
Gorsko-hitrostna dirka Lučine ima že dolgo zgodovino – tako med tekmovalci kot tudi med obiskovalci, ki jih je vsako leto več, je izjemno priljubljena.
GHD Gorjanci25.06.2018
Zmaga Stankoviča na Gorjancih
Dirkač moštva T-2 Prokarting, Vladimir Stankovič je prvi letošnji nastop v Sloveniji zaključil z zmago v razredu dvolitrskih bolidov.
EP GHD29.05.2018
Stankovič na stopničkah v Verzegnisu
Vladimir Stankovič uspešno nadaljuje letošnjo sezono. Drugi letošnji nastop v Italiji je znova končal tik pod vrhom. Rezultat kaotične dirke je krojil tudi dež.
Rally Velenje27.05.2018
Rok Turk dobil Velenjski rally
Na drugem letošnjem rallyju za DP je zmagal Rok Turk. Aktualni državni prvak je po zmagi v vipavski dolini drugi rally dobil z več kot minuto prednosti.
24.04.2018
Prva dirka, prve stopničke
Z relijem Vipavska dolina se je začelo novo državno prvenstvo in po nekaj letih pavze od skupnega nastopanja, je na njem nastopila tudi posadka Tim Novak-Uroš Ocvirk z Opel Adamom R2.
Prvi odziv24.04.2018
Nesreča in napoved hitrega povratka
Ekipo Unikatoy racing je ajdovski rally zaključila z zvito pločevino. Po tesnem boju za najvišja mesta v diviziji 2 sta Grega Premrl in Vili Ošlaj na sedmi hitrostni preizkušnji doživela težjo nesrečo, ki utegne nekoliko spremeniti načrte za nadaljevanje sezone. Preverite video.
EP GHD24.04.2018
Stankovič 2. v Rechbergu
Prve letošnje stopničke za Vladimirja Stankoviča v evropskem prvenstvu. Stankovič je dirko v avstrijskem Rechbergu končal na 2. mestu v svojem razredu ter bil najhitrejši med slovenskimi dirkači. Dobri obeti za nadaljevanje sezone.
Rally Vipava22.04.2018
Turku prvi letošnji rally
Z ralliyem Vipavska dolina se je začela letošnja sezona državnega prvenstva.
Pokal Twingo17.04.2018
4-urna dirka v Cerkljah z nešportnim incidentom
Na dirkališču Gaj je potekala štiriurna ekipna dirka pokala Twingo, v kateri smo videli tudi nekaj, kar na dirkališča ne sodi.
Vladimir Stankovič10.04.2018
Vrnitev v enosedežnik
Izkušeni slovenski dirkač in večkratni prvak Vladimir Stankovič se v sezoni 2018 vrača v kokpit enosedežnika formule 3. Novi generalni pokrovitelj dirkalnega moštva Prokarting je družba T-2. Motorni dobavtelj je Suzuki Slovenija, dobavitelj gum pa trebanjski Bartog.
03.11.2017
Tretje mesto Denisa Mrevljeta na zaključku sezone v Idriji
Tudi zadnji letošnji rally za državno prvenstvo je bil za posadko AMD Gorica uspešen, saj sta Denis Mrevlje in sovoznik Rok Gomizelj s hitrimi časi na hitrostnih preizkušnjah pokazala, da se lahko že v premierni sezoni v diviziji 2 borita za najvišja mesta.
03.11.2017
OPV Šport do trojnega naslova državnih prvakov na rallyju v Idriji
Odličen zaključek sezone in odprte odločitve vse do zadnje hitrostne preizkušnje smo lahko spremljali na zadnjem rallyju letošnjega državnega prvenstva.
30.10.2017
Za konec še četrto mesto Tima Novaka z Adamom R2
Čeprav se je 23-letni dirkač Tim Novak moral pripraviti na reli Idrija 2017 tako rekoč zadnji trenutek, pa še to z močnejšim dirkalnikom Opel Adam R2 in novim sovoznikom Matejem Čarom, mu je uspelo.
Rally Idrija29.10.2017
Turku zmaga in naslov
V Idriji se je končala letošnja sezona domačega rally prvenstva. Prvak je postal Rok Turk s sovoznico Blanko Kacin, ki je tudi dobil idrijski rally.
05.10.2017
Tretje zaporedne stopničke za Denisa Mrevljeta
156 kilometrov hitrostnih preizkušenj v hrvaški Istria sta minuli vikend uspešno premagala Denis Mrevlje in Rok Gomizelj na petem letošnjem rallyju za državno prvenstvo, ki je štel tudi za mednarodni FIA evropski rally pokal.
10.09.2017
19-letnik prepričljiv zmagovalec relija v Novi Gorici
Nikolay Gryazin in Yaroslav Federov sta v velikem slogu dobila 6. Petrol reli v Novi Gorici. Najhitrejša sta bila na vseh 12 hitrostnih preizkušnjah. Na zmagovalnem odru še Claudio De Cecco (hyundai i20 R5), zmagovalec slovenskega državnega prvenstva, in Federico Laurencich (ford fiesta R5).
GHD Ilirska Bistrica03.09.2017
Faggioli ponovno zmagovalec Ilirske Bistrice
Na tradicionalni mednarodni gorsko-hitrostni dirki Ilirska Bistrica je letos slavil Italijan Simone Faggioli.
Pokal Opel21.08.2017
Novak tretji v Nemčiji
im Novak je konec tedna nastopal na reliju za svetovno prvenstvo v Nemčiji in v svoji kategoriji, pokalu Opel, v nedeljo osvojil tretje mesto. V skupni razvrstitvi tega pokala je bil najprej peti, v nedeljo pa si je privozil še tretje mesto in stopničke.
GHD Lučine14.08.2017
Vikend rekordov
Konec tedna je v Lučinah potekala že 16. Gorsko-hitrostna dirka.
Aljoša Novak20.07.2017
Nesrečna skala
Aljoša Novak in Matej Čar sta z Mitsubishi Lancerjem EVO IX nastopila na makadamskem reliju San Marino, a morala zaradi tehnične okvare predčasno odstopiti. Na makadam pri naših zahodnih sosedih slovenska posadka spet odhaja septembra.
Rally Železniki01.07.2017
Za las in desetinke
Rok Turk je z drugim mestom skupno dobil rally v slovenski konkurenci, le dve desetinki pa sta mu zmanjkali do zmagovalca Slovaka Vlastimila Majerčaka.
01.07.2017
V Železnikih vodi Majerčak, Turk tik za njim
Na reliju za državno prvenstvo v Železnikih je za dirkači polovica dirke.
GHD Gorjanci18.06.2017
Liber zmagal na Gorjancih
Svojo tretjo zmago na Gorjancih si je danes privozil Italijan Federico Liber, najboljši slovenec je bil Bubnič na 12. mestu.
Rally Velenje - OPV Šport30.05.2017
OPV Šport do zmage in drugega mesta na rallyju Velenje
Ceremonialni štart s Titovega trga v Velenju je bil minuli petek uvod v že tradicionalni rally Velenje, ki je letos doživel že 32. ponovitev.